Корисні і шкідливі продукти для сніданку

Деякі продукти не рекомендуються для сніданку, тоді як інші допоможуть отримати заряд енергії без ризику для здоров’я. Пише ukrhealth.net.

Хоча у багатьох людей ідеальний сніданок асоціюється зі склянкою апельсинового фрешу, насправді цитрусові це не дуже хороший варіант для першого прийому їжі. Кислота викликає подразнення слизової, а це загрожує печією та іншими проблемами з боку шлунково-кишкового тракту. З цієї ж причини варто уникати сирих овочів. Овочі та фрукти можна їсти на сніданок, але тільки після основної страви.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Дуже жирні страви, наприклад, шматки м’яса з великою кількістю сала або смажені у фрі страви не дуже гарні для сніданку. Вони надмірно завантажує травну систему, а це загрожує відчуттям тяжкості, не кажучи вже про те, що така їжа в принципі не є корисною.

За сніданком краще відмовитися від солодкого. Продукти з високим вмістом швидких вуглеводів викликають різкий підйом рівня цукру в крові, а це не дуже добре для організму. Краще почати день з продуктів, які багаті довгими вуглеводами.

Для сніданку добре підходять різні каші, страви з яєць, цільнозерновий хліб, трохи сиру, сир. В якості добавки для каші можна використовувати горіхи, сухофрукти, мед, ягоди.

 

Фото: pixabay

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!