«Теплом зігріємо серця»: у Дніпрі відбулася акція, яка стирає кордони (фото)

25 грудня у Дніпрі відбулася благодійна акція «Теплом зігріємо серця». Акцію вже вшосте організовує Спілка української молоді, одна з найбільших молодіжних українських організацій світу, заснована в 1925 році, яка має свої крайові структури в 12 країнах.

Особливістю доброчинної події є те, що молодь української Діаспори зі Сполучених Штатів Америки та Канади збирала різноманітні подарунки у рюкзаках та надсилала в Україну спеціально для дітей українських бійців та вимушених переселенців.

За часи проведення благодійного проекту, з 2014 року, дітям українських бійців передано понад 9,5 тисяч пакунків із дарунками на загальну суму більш як 270 тисяч доларів.

благодійна акція у Дніпрі

Цьогоріч понад 2200 різдвяних подарунків-«миколайчиків» отримали діти від 1 до 13 років у Дніпрі, Харкові, Кагарлику, Калуші, Києві, Краматорську, Львові, Миколаєві, Новоайдарі, Сквирі, Тернополі, Хмельницькому.

благодійна акція у Дніпрі

«Сьогодні ми влаштували родинне свято і передали подарунки для 160 дітей Дніпропетровщини та Харківщини. Усі подарунки – іменні, відповідають статі та віку дитини. Тим діткам та батькам, які не мали змогу приїхати та долучитися до свята, ми передамо подарунки поштою», — коментує координатор акції у Дніпрі Оксана Горова. Учасників сімейного фестивалю також привітала голова Дніпровського осередку Спілки української молоді в Україні Ольга Іванова.

благодійна акція у Дніпрі

За словами однієї з матусь, що була присутня на святі, минулого року її синові подарували гарний рюкзак, що був наповнений різноманітними речами та приладдям для походу. Цьогоріч мама з сином знову дуже чекали свята та подарунків.

Під час благодійної акції «Теплом зігріємо серця» дітки танцювали, мали 8 локацій з іграми, отримували подарунки від Святого Миколая та щиро раділи чудовому святу.

Сопільняк Маргарита,
Фото Наталя Богодиця