Тепловики Дніпропетровщини почали розраховуватися з газовими боргами

Тепловики Дніпропетровщини почали розраховуватися з газовими боргами: рік роботи команди Валентина Резніченка в ОДА.

Вперше за останнє десятиліття тепловики Дніпропетровщини припинили накопичувати газові борги. У лютому й березні 2016-го підприємства вперше за останні роки на 100% розраховуються за спожитий газ.

Загалом протягом року розрахунки збільшилися на 40%. Все це – за рік роботи команди голови ОДА Валентина Резніченка.

«Будь-яке питання можна вирішити, якщо ним зайнятися. Борги, що накопичили підприємства теплоенергетики за останні 10 років, не припустимі. Очільники міст повинні пам’ятати про свої обов’язки. Аудит комунальних підприємств та модернізація тепломереж – за ними. Витрати повинні знизитися, а ефективність роботи зрости. Ми розробили чітку тактику: зобов’язався – сплати. На сьогодні вже маємо результат – майже 450 млн. грн. сплачено за газ у лютому, 325 млн. грн. – сплатять у березні», — наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

У лютому та березні тепловики Дніпропетровщини сплатили за спожитий газ 770 млн. грн. Це 100% оплата рахунків на цей час. Вперше за останні роки підприємства теплоенергетики припинили накопичувати борги. Це результат жорсткої позиції ОДА.

Під час наради в облдержадміністрації очільники підприємств та міст дали зобов’язання сплатити у лютому встановлену суму — 50-80% від вартості спожитого газу. За лютий зобов’язання перевиконані майже вдвічі. З обіцяних 247 млн. грн. сплачено 444,7 млн. грн.

Рахунки оплачені на 100%. У березні тенденція зберігається. Підприємства вже розрахувалися за спожитий на цей час газ – перерахували 166 млн. грн. До кінця місяця обіцяють сплатити ще 159, 7 млн. грн, тобто повністю розрахуватися за березень.

За останні 10 років 13 найбільших теплопостачальних підприємств регіону завинили за газ близько 4 млрд. грн.

Добавить комментарий