Toyota “забрала” світове лідерство за обсягом продажів у Volkswagen

Toyota Motor Corp за підсумками дев’яти місяців 2015 повернула собі звання провідної автокомпанії за обсягами продажів на тлі скандалу навколо Volkswagen. Про це пише РБК з посиланням на Bloomberg. Повідомляє Українська правда.

Японська група повідомила про те, що продала 7,49 млн машин, у той час як німецький концерн досяг показника в 7,43 млн.

За підсумками першого півріччя 2015 концерн Volkswagen обійшов за обсягом поставок японську компанію, проте у вересні у нього виникли проблеми через дефектне програмне забезпечення. Управління з охорони навколишнього середовища США заявило, що ПЗ, встановлене на автомобілях Volkswagen з дизельними двигунами, дозволяє обходити перевірку рівня викиду шкідливих речовин. Після цього влада США зобов’язала компанію відкликати з американського ринку 500 тис. машин. Volkswagen змушена була частково призупинити продажі ряду моделей дизельних автомобілів в країні. Компанія визнала, що несправним програмним забезпеченням забезпечені 11 млн авто по всьому світу.

 

Toyota повернула собі пальму першості по продажах в 2012 році. До цього, в 2011 році, вона скотилася на третю позицію, поступившись GM і Volkswagen на тлі стихійних лих у Японії та Таїланді. У 2008-2010 роках Toyota також незмінно займала перше місце.

Залишити відповідь