Три дні на роздуми і старший оперуповноважений Михайло вже готується до вступу у «Лють»

Робота у карному розшуку – це була мрія кам’янчанина Михайла. Він втілив її у життя. І вже вісім років займається розкриттям злочинів та пошуком злочинців.

Втім, дізнавшись про формування Гвардії наступу, взяв час на роздуми. Та вже за три дні вирішив долучитися до «Люті».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

 «Наразі у всіх одна ціль – захист країни та знищення ворога. Тому приєднався до штурмової бригади. Рішення моє виважене. Дружина його підтримала. Дискусії були, але я був твердий у своїй позиції, – ділиться доброволець Михайло. – Мама була трохи стурбована,  та для рідних мій вступ до штурмової бригади був лише питанням часу».

Обрав «Лють», бо це бригада Нацполіції України. Тож від служби чоловік не відриватиметься. Ще один плюс – поряд будуть побратими, з якими роками пліч-о-пліч слідкував за порядком та затримував злочинців.

Стати до лав поліцейської штурмової бригади можуть й цивільні. Головні вимоги до кандидатів – мінімум повна середня освіта, фізична підготовка та вмотивованість.

«Добровольці приходять у ЦНАП. Ми допомагаємо із заповненням анкети та підготовкою необхідних документів. Після направляємо кандидата на тестування, медичний огляд та перевірку фізичної спроможності. Далі – співбесіда», – пояснює інспекторка сектору кадрового забезпечення Кам’янського районного управління поліції Євгенія Чехута.

 Зі вступом до «Люті» кандидати стають поліцейськими. Вони братиму участь у штурмових операціях. Після перемоги можуть продовжити службу, обравши напрямок, який до душі.

 Загалом у Гвардії наступу 8 бригад. Аби стати до їхніх лав, треба заповнити заявку. Зробити це можна через ЦНАП або онлайн.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!