Цікаві факти про життя дніпровської знаменитості

Сьогодні, 21 листопада, відомий гуморист і телеведучий з Дніпра Ігор Ласточкін святкує день народження. На 1+1 підготували цікаві факти про іменинника.

1. Ігор Ласточкін народився у Ташкенті, столиці Узбекистану. Після школи хлопець вступив до Національної металургійної академії України в Дніпрі. Спершу Ігор збирався працювати у нафтовій промисловості, однак потім зрозумів, що це не його покликання. Незважаючи на це, Ігор все ж отримав диплом і почав кар’єру в КВН.

2. Першим комедійним завдання Ігоря було зіграти налякану людину. Ігор зізнався, що тоді настільки хвилювався перед виступом, що грати наляканого було не так вже й важко. Після цієї ролі гуморист одразу ж став популярним.

3. Спершу Ігор грав за дві дніпропетровські команди. Згодом йому запропонували стати капітаном. На рахунку гумориста також ролі у популярних комедійних серіалах «Країна У», «Казки У», «Готель Галіція».

4. У 2015-ому Ігор Ласточкін став тренером шоу Ліга сміху. У другому сезоні проекту команда Ласточкіна стала переможницею. А ще через рік Ігор разом з Юрієм Горбуновим розділив перше місце третього чемпіонату України з гумору Ліга Сміху, привівши дебютанта чемпіонату до кубку. У 2016 році Ігор став суддею шоу Розсміши коміка.

5. Ігор Ласточкін одружений та виховує сина.