Цьогоріч понад 1,4 тис мешканців Дніпропетровщини зможуть безкоштовно оздоровитися в санаторіях України

Понад 1,4 тис пільговиків Дніпропетровщини зможуть безкоштовно оздоровитися в українських санаторіях. Більш ніж 700 мешканців області – коштом державного бюджету. Та ще стільки ж дніпрян за міський кошт.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«На Дніпропетровщині програма санаторно-курортного лікування продовжує працювати. Цьогоріч оздоровитися коштом держбюджету зможуть понад 700 ветеранів війни та постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Перші з них вже вирушили до санаторіїв на заході країни», – сказала начальниця відділу департаменту соціального захисту населення Дніпропетровської обласної військової адміністрації Ірина Криворучко.

Пільговики Дніпра можуть оздоровитися коштом міського бюджету. Зокрема, дніпряни, які постраждали від Чорнобильської аварії, мешканці, котрі отримали інвалідність внаслідок війни в Афганістані. А ще діти з інвалідністю.

«Переважно співпрацюємо з закладами Дніпропетровської, Полтавської, Львівської та Закарпатської областей. Обрати санаторій і дати поїздки мешканці можуть самостійно», – розповіла начальниця відділу управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Анна Наливайко.

Вона додала – цьогоріч вже відправили до санаторіїв понад 100 людей. Загалом запланували оздоровити 300 дітей з інвалідністю, 291 чорнобильця та 132 учасника бойових дій в Афганістані.

Аби скористатися можливістю, слід звернутися до управлінь соцзахисту населення за місцем реєстрації. Там допоможуть оформити заяву та укласти договір.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!