У бердянському зоопарку народилися троє левенят (фото)

У бердянському зоопарку “Сафарі” у переддень Великодня народилися троє левенят. Наразі вони живуть окремо від матері. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Наша левиця Малайка 27 квітня, о 7 ранку, привела першого малюка, о 8 ранку – другого, і о 7 ранку 28 квітня, на Великдень, привела ще одного малюка. Вони всі народилися з відкритими очима. Всі вгодовані, хороші левенята. Тепер вигодовуємо їх самостійно – кожні три години напуваємо козиним молоком. Щодоби левенята додають у вазі по 50 грамів і зараз важать вже по 2 кілограми”, – розповідає власник зоопарку Ігор Кальченко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

левенята_бердянський зоопарк

Левенята живуть у спеціальній кімнаті, окремо від мами. Кальченко пояснює: таке рішення прийняли з метою безпеки для самих малюків, щоб дорослі леви їх не затоптали.

“Щодня потихеньку виносимо їх на вулицю, де вони отримують сонячні промені. Через місяць вони будуть вже бігати травичкою”, – говорить Кальченко.

За його словами, за 15 років існування зоопарку тут народилося 58 левів.

левенята_бердянський зоопарк

“Я думаю, немає жодного зоопарку в Україні, де взагалі народжувалося б стільки тварин. У нас на сьогодні є 20 левів. Одна справа, щоб вони народилися, друга – утримувати і створювати ідеальні умови. А найголовніше – годувати. Дорослий лев з’їдає 8-10 кілограмів м’яса щодня”, – зазначив власник зоопарку.

левенята_бердянський зоопарк

Крім левів, цієї весни у “Сафарі” на світ з’явилося понад 20 видів малюків – поповнення було у родині приматів, капуцинів. Вісім видів тварин Кальченко привіз із Європи, наприклад, білих страусів нанду, мавпу саймірі.

Сьогодні у бердянському зоопарку налічується понад 200 видів тварин і птахів.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!