У бібліотеках Кам’янського – справжні бум любові (Фото)

День Святого Валентина – одне з найулюбленіших свят у багатьох країнах світу. З нагоди Дня всіх закоханих бібліотеки Кам’янського підготували для своїх читачів безліч приємних сюрпризів. Повідомляють у прес-службі міськради.

11

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Бібліотека-філія №3 провела майстер-клас із виготовлення валентинок, книжкові виставки «Любові чарівні сторінки», «Кохання проникливі слова» і «Я+ТИ». А також – ігрову програму «Стріла Амура». Бібліотекарі розповіли читачам про те, як відзначають свято в різних країнах, а гості, в свою чергу, читали вголос вірші про дружбу і кохання, брали участь у конкурсах «Стріла Амура», «Справжній чоловік». Читачів дуже зацікавив майстер-клас «Букет із валентинок», у якому міг взяти участь кожен охочий.

14

Майстер-клас із виготовлення валентинок пройшов і в бібліотеці-філії №6. Завідувач Лариса Польська розповіла відвідувачам про історію виникнення свята. У виконанні юних учасників прозвучали ліричні вірші та пісні. Бібліотекар Олена Лебедєва провела майстер-клас, а діти та батьки обмінялися теплими вітаннями.

У день Святого Валентина найактивніші  читачі  бібліотеки-філіалу №9  вирушили на таємне побачення  з  книгою. Бібліотекарі  підібрали  найкращі книжки про кохання та ознайомили дітей із прекрасними життєвими історіями. Після книжкового побачення писали назву улюбленої книги на листівках у вигляді сердечок та опускали їх до «Скарбнички читацьких симпатій». Підсумком свята стала виставка-інсталяція книг, яким читачі освідчились у коханні.

13

А в читальному залі юнацького відділу Центральної міської бібліотеки імені Шевченка пройшла літературна вечірка «На побачення – в бібліотеку», присвячена Дню Святого Валентина. Співробітники бібліотеки вітали всіх закоханих і всіх, хто тільки очікує любові. Бібліотекар Лариса Лощенкова ознайомила присутніх з історією та традиціями цього свята.

Члени літературно-мистецького клубу «Віварт» читали вірші та прозу про кохання, розповідали романтичні історії зі свого життя. Були й цікаві конкурси: «Імена, які завжди поруч», «Історії кохання», «Любовні серенади». Вечір прикрасили піснями Станіслав Листопадов і Антон Чумаченко. Свято вийшло дійсно незабутнім.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!

Залишити відповідь