У ботанічному саду Дніпра – особлива новинка (Фото)

У Дніпрі в експозиційній зоні Ботанічного саду ДНУ імені Олеся Гончара влаштовано мережу екстреного виклику охорони/поліції. Це обладнання встановлено за ініціативи та фінансування Noosphere.

“Прокладено необхідні комунікації та встановлено стовпи з системою відеонагляду та звукозапису, а також з панеллю виклику для забезпечення постійного зв’язку з охороною/поліцією у разі можливого виникнення надзвичайних ситуацій.  Панель виклику має дві кнопки: SOS – для екстреного виклику охорони/поліції та SERVICE – для голосового повідомлення, про що йдеться в інструкції з користування”, – зазначають на ФБ-сторінці  “GagarinParkDnipro”.

Стовпи мають світловідображаючі елементи, щоб бути помітними і вночі. Майданчики навколо точок виклику будуть приведені до ладу. Мережа зв’язку вже протестована та працює в режимі 24/7. Все задля вашого спокою та безпеки.

І, будь ласка, пам’ятайте, що мережа екстреного виклику охорони/поліції створена для використання у випадку надзвичайних ситуацій, тому просимо не використовувати систему без нагальної потреби.