У ботанічному саду Дніпра триває осінній калейдоскоп (фото)

У Дніпрі, у ботанічному саду Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара триває осінній калейдоскоп. Тут квітнуть осінні троянди, айстри, хризантеми, чорнобривці.

Директор ботсаду Анатолій Кабар розповів, що троянди вже відходять, а от хризантеми та айстри будуть квітнути до перших морозів. Тож можна ще встигнути насолодитися їхньою кольоровою гамою різних відтінків: від рожевого до фіолетового, повідомляє «Суспільне».

ботсад_Дніпро

“Зараз пора, коли якраз квітують айстри. Справжні айстри, не ті, які люди зазвичай називають айстрами. То — айстри китайські або калістефус. А це саме от чагарникові айстри. В народі, до речі, справжню айстру називають морозцем. Морозець або морозко, морозник навіть… Квітують вони до перших серйозних мінусових температур, до кінця листопада. Тобто це достатньо тривала у квітуванні культура”, — розповів директор ботанічного саду.

ботсад_Дніпро

За словами Анатолія Кабара, хризантеми починають квітнути в саду наприкінці вересня, нині — дрібноквіткові сорти. Вони є більш стійкими, ніж великоквіткові.

ботсад_Дніпро

Різнобарв’я радує відвідувачів ботсаду ДНУ. Тут цілий калейдоскоп незвичайних поєднань, від яких неможливо відвести погляд.

ботсад_Дніпро

Відвідати ботанічний сад та подивитися на осінні квіти можна у будні, з 8 до 15 години.

ботсад_Дніпро

ботсад_Дніпро