У Царичанському районі невдовзі відкриється новий дитячий садочок

Просторі та теплі кімнати, енергозберігаючі вікна, нові меблі, кабінети естетичного виховання. Все це буде в новому дитячому садку «Калинка». Його будівництво завершується у Ляшківці Царичанського району. Роботи виконані вже на 85%. Після відкриття дошкільний заклад відвідуватимуть 70 хлопчиків та дівчаток. Цьогоріч команда Валентина Резніченка створює понад 1,5 тис. додаткових місць в садках регіону.

«Продовжуємо реконструювати та будувати в області соціально важливі об’єкти. Протягом року створюємо в області півтори тисячі нових місць для дошкільнят. Відкриваємо шість навчально-виховних комплексів, два садочки зведені «з нуля». Капітально ремонтуємо та реконструюємо ще п’ять садочків, один з них – у Царичанському районі», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

28 років тому у Ляшківці починали зводити сільський клуб. Проте далі стін будівництво не пішло. Об’єкт заморозили. У 2015 році голова Ляшківської сільради прийшла на прийом до очільника області Валентина Резніченка. Прохала про одне – перетворити недобудований клуб на дитячий садок.

«Я 21 рік працюю сільським головою і мріяла про дитячий садок. Той, що у нас є, переповнений, і розрахований лише на одну групу. Протягом 30 років довгобуд псував зовнішній вигляд нашого села. А незабаром відчинить двері новий садок. Ми дуже довго чекали цього свята на нашій території. Безмежно вдячна керівнику області та його команді», – зазначила Ляшківський сільський голова Юлія Омелян.

Цьогоріч розробили проект і розпочали будівництво. Роботи завершені на 85%. Після відкриття дошкільний заклад відвідуватимуть 70 хлопчиків та дівчаток.

На відкриття нового дитсадка з нетерпінням чекає Оксана Шарівська. Водитиме туди свою доньку Анюту.
«Ми раді, що цей проект втілили для наших дітей. Вони будуть розвиватися і матимуть більше можливостей», – каже жінка.

Бабуся Людмила Білоус також радіє. До нового садка ходитиме її дворічна онука Настуся. «Ми дуже раді, що в нашій громаді приділяють увагу комфорту, добробуту та майбутньому нашого села. А майбутнє – це діти. Будуть діти – буде життя на селі. Низький уклін губернатору області. Спасибі за небайдужість і турботу», – подякувала жінка.

У новобудові повністю замінили дах, установили нові вікна, утеплили фасад, змонтували систему опалення та вентиляції. Завершується внутрішнє оздоблення приміщень.

Стіни у дитячих кімнатах планують пофарбувати у рожевий та бежевий. На другому поверсі працюватимуть кабінети естетичного виховання – музики, малювання, хореографії.

«На початок робіт тут крім коробки та заваленого даху нічого не було. Все, що ви тут бачите, зроблено за п’ять місяців. До кінця року хочемо завершити всі роботи», – розказав головний інженер підрядної фірми Дмитро Біляєв.

Добавить комментарий