У Червоногригорівській громаді з’явиться новий сучасний стадіон

У селі Придніпровське на Нікопольщині зводять «з нуля» стадіон. Із повнорозмірним футбольним полем, біговими доріжками, критими трибунами. Поруч побудували адмінкорпус. Сучасна спортивна база – для мешканців Червоногригорівської громади, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Створюємо сучасні умови для занять спортом і у великих містах, і невеличких селах. Мешканці Придніпровського звикли грати у футбол на звичайному сільському майданчику. Змінюємо це. Зводимо для місцевих повнорозмірне футбольне поле. Сучасне та якісне», – зазначив Валентин Резніченко.

Новий стадіон будують у центрі Придніпровського – на місці пустиря. На майбутньому футбольному полі все готове під штучне покриття. Виділили місце під криті трибуни на 300 глядачів. Буде і електронне табло.

«Мрію, щоб швидше добудували стадіон. Аби грати на нормальному полі, а не з купинами та нерівностями. Буде зручніше і тренуватися, і вигравати», – поділився гравець місцевої футбольної команди Ярослав Смирнов.

Навколо поля облаштовують бігові доріжки. Зверху їх покриють гумовою крихтою – для зручності та безпечності.

«Поле буде високої якості. Загалом стадіон такого рівня – диковинка не лише для села. Він дасть фору і деяким міським аренам», – сказав представник підрядної організації Микола Заєв.

Поруч із полем звели адмінкорпус. Там облаштовують тренерські, душові, роздягальні, медпункт, коментаторські.

«Все будівництво – за технологіями енергозбереження», – підкреслив Микола Заєв.

У підрядників на часі благоустрій. Територію озеленять, висадять дерева та кущі. Біля стадіону облаштовують автопарковку.

«Тут можна буде проводити матчі рівня громади, району, області. Тренуватимуться і гратимуть різновікові місцеві команди», – розповів староста Микола Ступак.

Стадіон у Придніпровському – один із проєктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».