У Дніпрі будівлю басейну змінили до невпізнаваності (Фото)

Після реконструкції будівлю басейну дніпровської школи-інтернату №3 не впізнати. У ній – все для гідролікування та оздоровчих процедур. Зараз підрядники тестують фільтри для очищення води, перевіряють роботу комунікацій. Повідомляють у ДніпроОДА.

У санаторній школі-інтернаті №3 у Дніпрі навчаються та оздоровлюються маленькі мешканці області з викривленням хребта. Для них лікувальне плавання – обов’язкова частина реабілітації. Та останню чверть століття будівля басейну стояла закритою – через ущент застарілі комунікації.

Зараз триповерховий спортивно-лікувальний корпус – із сучасним термомодернізованим фасадом. Всередині – оновлені 25-метровий басейн, спортивна зала, кабінети лікувальної фізкультури. А ще – кімнати гідропатії із душем шарко, приміщення для теплових процедур, роздягальні та душові. Все – завдяки реконструкції, яку здійснила Дніпропетровська облдержадміністрація.


Наразі підрядники тестують роботу фільтрів, які очищуватимуть воду в басейні, налагоджують комунікації. Загалом у школі-інтернаті – майже 400 учнів. Серед них 12 – діти з інвалідністю.