У Дніпрі будують нові світлофори (фото)

У Дніпрі будують з нуля світлофорний об’єкт на перехресті проспекта Свободи та вулиці Гвардійської. Роботи планують завершити протягом місяця. Крім цього, тут зроблять острівки безпеки для пішоходів та вже завершили реконструкцію трамвайного переїзду. Зараз цей напрямок відіграє роль об’їзної дороги для вантажного транспорту.

світлофори_Дніпро

Водій Богдан часто проїжджає перехрестям просп. Свободи та вул. Гвардійської. Каже, що без світлофора це буває не просто: «Часто водії, які виїжджають з другорядної дороги, – а там є знак «поступитися дорогою», – не пропускають водіїв на головній дорозі. Це створює аварійні ситуації. Іноді й пішоходи бігають. Світлофор, звичайно, вирішить ці проблеми, їздити стане безпечніше».

світлофори_Дніпро

Водночас роботи розпочали на перехресті вул. Миколи Хвильового та вул. Деземівської. У години пік тут часто утворюються затори із транспорту, який рухається з ж/м Західний у бік центра міста. До того ж перехрестя має обмежену оглядовість.

світлофори_Дніпро

Світлофорний об’єкт і врегулює транспортний потік, і знизить аварійність. Усього тут буде 7 транспортних світлофорів. До кінця 2021 року у Дніпрі збудують вісім нових світлофорних об’єктів. Це ті перехрестя, де інтенсивний рух транспорту: вул. Велика Діївська – вул. Моніторна, вул. Космічна – вул. Космонавта Комарова, вул. Миколи Хвильового – вул. Деземівська, просп. Свободи – вул. Гвардійська, вул. 20-річчя Перемоги – вул. Електрична, вул. Володимира Антоновича – вул. Надії Алексєєнко, вул. Гуртова – вул. Моторна, проїзд О. Гальченка – вул. Подільська.