У Дніпрі будують особливий хірургічний корпус (Фото)

Ушестеро більше операційних та новітнє обладнання. У Дніпрі буквально «з нуля» відбудовують хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва. Роботи вже на фініші, відкриття – цьогоріч. Про це повідомили у прес-службі ДніпроОДА.

У новій будівлі – нові можливості. Увесь 6-й поверх виділили під операційні. Їх буде шість.  «Раніше в лікарні була лише одна операційна, на двох пацієнтів», – розповів головний лікар закладу Ігор Македонський.

В оперблоці – сучасна система подачі повітря, автоматичні двері, антибактеріальне покриття стін, а ще – новітнє обладнання. Наприклад, ангіограф та наркозно-дихальна апаратура. Її саме встановлюють.

«Тиждень тому американські хірурги вперше дали наркоз новонародженому із вагою 400 грамів, використовували саме таке обладнання, яке ми отримали», – наголосив головний лікар закладу Ігор Македонський.

Вже завершені роботи на 5, 4 та 3-му поверхах. Стіни пофарбовані у яскраві рожеві, блакитні та жовті кольори, розбавлені яскравими елементами. Встановлюється обладнання, меблі. Тут розмістять відділення кардіохірургії, голови та шиї, реконструктивно-пластичної хірургії.

Поверхом нижче – приймальне відділення, травмпункт. Для зручності тут розмістять комп’ютерний томограф та рентген-кабінет. Ще нижче облаштують зал лікувальної фізкультури, басейн, масажні кабінети. На кожному поверсі – одномісні та двомісні палати. Вони – для малюків та їхніх мам. Кожен поверх розрахований на 25 місць.