У Дніпрі через сім років до притулку повернули нікому не потрібну тварину (Фото)

У Дніпрі худа, залякана собачка Кудря повернулася до притулку через 7 років. Весь цей час вона просиділа на ланцюгу у господарів. Волонтери Дніпра просять допомоги, щоб привести її до ладу.

«…І жили вони довго та щасливо до самої смерті… На жаль, не кожна історія прилаштування безпритульної тварини закінчується саме так. Чи то люди змінюються, чи обставини, а собаки та кішки залишаються на вулиці, покинутими, нікому не потрібними. Коли сім років тому ми прилаштували в нібито добрі руки пухнастого веселого цуценя, хіба могли знати, що сьогодні будемо везти назад до притулку перелякану, худу, зі сплутаною до стану дредів шерстю Кудрю, яку ніколи не спускали з ланцюга?», — розповідають волонтери «Вірності».

Але що маємо, то маємо. Господарі продають будинок, кілька собак, яких брали у різні часи у притулках для охорони, повертають чи виганяють. Волонтери розібрали своїх. Ми — Кудрю.

Просимо допомоги у сплаті проживання Кудрі, харчування, щеплення. А головне, волонтери сподіваються скоріше повернути їй віру у людей та у себе

Якщо хочете прихистити Кудрю, телефонуйте 0975079299

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою «ДЛЯ КУДРІ»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з поміткою «ДЛЯ КУДРІ»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.