У Дніпрі чоловік вирішив пограбувати вигоріле авто (Фото)

Сьогодні вранці у Дніпрі під час патрулювання на вулиці Жуковського інспектори помітили чоловіка, що побачивши поліцейську автівку, різко змінив напрямок руху та намагався сховатися за іншими транспортними засобами. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Така поведінка здалася вартовим порядку підозрілою і вони вирішили поспілкуватися громадянином. Причиною такої поведінки став балон від системи газового обладнання автомобіля, що знаходився поряд з чоловіком.

В ході поверхневої перевірки 33-річний містянин самостійно дістав із сумки два автомобільних навігатори та пульт дистанційного управління. Також, у сумці знаходились документи, що не належали чоловіку. Пояснити походження даних речей громадянин не зміг.

Під час відпрацювання прилеглої території поліцейські виявили транспортний засіб після пожежі, з якого, ймовірно було викрадено вищезгадані речі. Згодом, правопорушник зізнався, що саме з цієї автівки він викрав речі для подальшої реалізації.

На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу Соборного відділку поліції, для подальшого з’ясування обставин цієї події.