У Дніпрі буде сучасний хоспіс для важкохворих пацієнтів

У Дніпрі на фініші створення першого в області центру паліативної допомоги. Під медзаклад для невиліковно хворих пацієнтів реконструюють один з корпусів міської лікарні №15. Повідомляють у Дніпропетровській облдержадміністрації.

Нині на верхніх поверхах клінінгова компанія вже проводить генеральне прибирання. На першому закінчують фарбувати стіни та класти плитку в санвузлах. А загалом по всій будівлі залишилося змонтувати підвісну стелю.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Палати робили просторі та світлі, з гарною вентиляцією, великим вікнами. Всі кімнати обладнали кнопками виклику медичного персоналу. При реконструкції санвузлів врахували потреби важкохворих. Там є поручні, а приймати душ зможуть навіть люди на інвалідних візках та каталках. Загалом медзаклад розрахований на 46 пацієнтів», – розповів підрядник Олександр Матвієнко. Окрім палат, медзаклад матиме кабінети психолога та психотерапевта, функціональної діагностики та корекції больового синдрому, цифровий рентгенкабінет, кімнату для волонтерів та родичів і навіть невелику капличку.

На базі хоспісу працюватиме бригада, яка виїжджатиме до найбільш «важких» пацієнтів додому. Якщо цілодобове перебування в лікарні не потрібне – можна буде звернутися до денного стаціонару. Поряд в адміністративній будівлі знаходитиметься міжобласний навчально-тренінговий центр. Там навчатимуть медичних та соціальних працівників як надавати паліативну допомогу.  Благоустрій навколишньої території – також на завершальному етапі. Поклали асфальт, майже скрізь облаштували доріжки з тротуарної плитки, встановили лавки, огородили територію парканом.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!