У Дніпрі для школярів проводять незвичні уроки

Школярам Дніпра організували безкоштовні космічні сеанси у Дніпровському планетарії. І все це замість звичного уроку за партами. Повідомляють у Дніпровській міській раді. Таке навчання є частиною освітнього проєкту «ВМУЗЕЇ (не)дрібниці на уроці». А планетарій став  новим місцем, де ці уроки проводять. Раніше педагогам пропонували приводити їх у  музейній кімнаті Вадима Сідура, бібліотеці української діаспори імені американського сенатора Джона Маккейна, Музеї історії Дніпра та у Художньому музеї.

«Це уроки різного напряму. Наприклад, у планетарії можна проводити уроки з астрономії, біології, хімії та фізики. І вони розраховані для різних вікових груп та класів. Їх проводитимуть у першій половині дня і буде складено форми відвідування. Там школи самостійно зможуть зареєструватись, аби відвідати з учнями планетарій. Ті школи, які розташовані у віддалених районах, будуть безкоштовно сюди доїжджати класами. Департамент це забезпечить», — прокоментувала заступниця міського голови, директорка департаменту гуманітарної політики ДМР Ксенія Сушко.

Зараз департамент працює, аби і надалі розширювати локації, на яких вчителі з дітьми зможуть проводити різноманітні уроки.

«Ми завдяки співпрації з департаментом гуманітарної політики та Дніпровською міською радою організовуємо не лише уроки у рамках проєкту «ВМУЗЕЇ (не)дрібниці на уроці», а й запрошуємо на безкоштовні екскурсії вимушених переселенців. Школярів та вчителів ми приймаємо з понеділка по середу, а екскурсії для ВПО проводимо по четвергах. Для всіх ми підготували різні програми, аби кожному було цікаво та пізнавально», – зазначила виконавча директорка ГО «Аерокосмічний музейний центр культури та освіти молоді» (Planetarium Noosphere) Юлія Прибиткова.

Записатися  на сеанс можна відповідно до онлайн-реєстрації (реєструють керівники закладів освіти).