У Дніпрі реанімують занедбаний парк (Фото)

Довгі десятиліття парк Зелений Гай, що розташований у Рибальській балці, між СК «Метеор» та просп. О. Поля, стояв занедбаний. Його стан оцінювали як один із найгірших у місті. Торік тут розпочали масштабний капітальний ремонт. Нині паркову зону змінили до невпізнання. Замість засмічених ям і захаращених галявин – рівні доріжки, сучасний дитячий майданчик і навіть – безкоштовний wi-fi. Оновлену центральну алею планують відкрити у жовтні. Далі працюватимуть з рештою території. Обов’язковою умовою для проведення реконструкції в усіх паркових зонах міста є впорядковані документи на землю. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Реконструкція Зеленого Гаю – питання не лише міської естетики. Цими шляхами ходить чимало людей, яким потрібно дістатися до громадського транспорту. Тож приведена до ладу місцевість – із вуличним освітленням і камерами спостереження – це ще й питання безпеки. Крім цього, паркова територія розбита на зони – спорт, дитячі розваги, тихий та активний відпочинок. Лавочки й альтанки тут роблять у стриманому європейському стилі – без зайвих елементів. Проектувальники віддають перевагу дерев’яним конструкціям.

Нині у парку вже зробили сходинки та підпірні стінки. Ремонтники укладають тротуарну плитку, облаштовують зливову каналізацію. Також оновлюється вуличне освітлення – тут використовується метод «прихованих» дротів. Крім цього, всі світильники – енергоощадні. До ладу приводять і дерева. Біля алеї також облаштували надсучасний дитячий майданчик. Він безпечний та захищений від дій вандалів. Крім цього, загальна конструкція укріпить схил алеї. А ще на території парку працює безкоштовний wi-fi.

Також у Зеленому Гаю облаштували будиночки для білочок, щоб пухнастих можна було підгодовувати.