У Дніпрі до житлового масиву будують нову тролейбусну лінію (фото)

У Дніпрі будують нову контакту мережу для подовження тролейбусної лінії до ж/м Перемога-6. Тролейбусний рух пройде по проспекту Героїв, від бульвару Слави до провулку Добровольців і далі у зворотному напрямку до вулиці Космічної. Таким чином, тролейбусним сполученням буде цілком охоплений житловий масив Перемога. Усі роботи планується закінчити до Дня міста.

тролейбуcна лінія_Дніпро

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

За проєктом, серед іншого змонтують понад 6 км тролейбусної контактної мережі, прокладуть 7,5 км підземних кабельних ліній, улаштують 197 нових контактних опор, 11 зупинок зі спеціальними заїзними кишенями. А на кінцевій зупинці, де буде поворотна петля для тролейбусів, розмістять диспетчерський пункт.

тролейбуcна лінія_Дніпро

Для цього проєкту попередньо вже реконструювали тягову підстанцію № 17, а зараз тривають відповідні роботи на підстанції № 19. Цей проєкт реалізується у комплексі з реконструкцією просп. Героїв. Наразі активно проводиться встановлення нових опор, прокладка підземних кабельних ліній, улаштування заїзних кишень для зупинок.

тролейбуcна лінія_Дніпро

З подовженням тролейбусного маршруту № 12 цим видом транспорту будуть цілком охоплені мешканці ж/м Перемога-6. Рухомий склад на маршруті планується збільшити до 8 одиниць. Графік роботи буде з 06:00 до понад 22:00. Кількість водіїв також збільшать, вони працюватимуть у дві зміни. Таким чином, інтервали руху на маршруті скоротяться до 10-15 хвилин.

тролейбуcна лінія_Дніпро

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!