У Дніпрі дошкільні заклади мають сучасні системи доочищення води

У Дніпрі усі дошкільні навчальні заклади оснащені сучасними системами доочищення води. За своєчасною заміною обладнання слідкують представники відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Готують на очищеній воді у яслах-садку №288, що на Набережній Перемоги. Тут 6 груп і зо півтори сотні діток віком від двох до шести років. Велика система установлена на кухні закладу.

«Це важлива складова у людському здоров’ї, а найбільше у малечі яка підростає. Наші вихованці п’ють цю воду і ми з неї готуємо. Обов’язково раз на місяць проводиться профілактичне обслуговування системи та раз на квартал загальна перевірка роботи системи доочищення», – поділилася директорка КЗО «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 288 комбінованого типу» Дніпровської міської ради Антоніна Бура.

Технічне обслуговування системи проводиться відповідно до договору між департаментом гуманітарної політики міськради та постачальником, який надає послуги.

«Устаткування у системи велике – більше десятка елементів, і кожний замінюється за графіком: наприклад системи для промивання фільтру замінюються раз на тиждень, а вже ультрафіолетові лампи – раз на рік. Щоквартально ми технічно перевіряємо у всіх закладах системи на наявність помилок і виправляємо, якщо такі є», — розповіла провідна спеціалістка відділу технічного нагляду при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Тетяна Ващук.