У Дніпрі евакуювали авто, яке стояло у центрі міста декілька років (Фото)

1 лютого у Дніпрі Інспекція з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради розпочала евакуацію покинутих автомобілів. Прибирають машини, що довгий час стоять на вулицях міста з порушенням правил дорожнього руху та створюють загрозу або небезпеку для іншого транспорту. Перший автомобіль-порушник евакуювали у самісінькому центрі міста, на вулиці Володимира Мономаха. Повідомляють у прес-службі міської ради.

авто_евакуація

За словами начальника інспекції Володимира Бацуна, цей автомобіль стояв на одному й тому ж місці впродовж декількох років. Машину залишили менш ніж за 10 метрів до перехрестя, а це суттєве порушення правил дорожнього руху. У такому випадку автомобіль підлягає евакуації.

авто_евакуація

«Інспектори склали повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, зробили фото- та відеофіксацію. Про евакуацію машини повідомляємо поліцію. Транспортний засіб направляється на штрафмайданчик. Після сплати адмінштрафу за порушення у 510 грн і витрат на евакуацію та зберігання машина повертається власникові», – розповів Володимир Бацун.

Наразі у розпорядженні інспекції два евакуатори, придбані коштом міського бюджету. Цього року планують закупити ще чотири.

авто_евакуація

За даними Інспекції з питань контролю за паркуванням, нині лише у центральній частині міста налічується 15 автомобілів, які стоять тривалий час, порушуючи правила дорожнього руху, а, значить, мають бути евакуйовані.

Повідомляти про такі машини можуть і самі містяни, наприклад, через єдину гарячу телефонну лінію міської ради, електронну адресу інспекції dpparkcontrol@gmail.com або її сторінку в соціальній мережі Facebook.

За порушення правил зупинки чи стоянки авто з несуттєвим перешкоджанням руху інших транспортних засобів передбачений штраф у 255 грн. У випадку, коли порушення є значним і автомобіль перешкоджає руху іншого транспорту, штраф сягає 510 грн, а автомобіль мають право евакуювати.