У Дніпрі відомий мовознавець і телеведучий провів майстер-клас (Фото)

Як надихнути дітей до навчання? Як зробити його «модним»? Як проводити уроки з української через «INSTAGRAM»? Всі секрети сучасної педагогіки відкривав у Дніпрі відомий мовознавець і телеведучий Олександр Авраменко. На мотиваційну зустріч запросили освітян з усього регіону. Зазначають у прес-службі ДніпроОДА.

«Це скоріше мотиваційна зустріч. Я хочу розповісти про те, як сьогодні можна спілкуватися з учнями. Не треба примушувати вивчати мову. Варто заохочувати їх, а уроки – осучаснювати. Тут стануть в нагоді соціальні мережі. Наприклад, «INSTAGRAM», – зазначив мовознавець Олександр Авраменко. – Я радію тому, як багато людей сьогодні цікавляться українською. Це дуже важливо, адже, щоб бути успішною людиною, необхідно добре знати мову».


На зустріч з Олександром Авраменком зібралися викладачі української мови та літератури з усієї області

«Олександр Авраменко розповів багато чого, що дозволить урізноманітнити лекції. Намагаюся прищеплювати студентам любов до мови, адже вона багато говорить про людину», – сказала викладач коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара Людмила Голованенко.