У Дніпрі фестиваль зібрав 700 юних митців

28 лютого у Дніпрі, в міському Палаці дітей та юнацтва, підбили підсумки конкурсного фестивалю «Собори наших душ-2019» і нагородили його переможців. Цього року фестиваль зібрав понад 700 юних митців – учнів і вихованців закладів освіти міста, які подали на фестиваль майже 4 тис. творчих робіт. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Лауреатами стали 555 дітей. Їх розподілили за трьома номінаціями: «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Образотворче мистецтво», «Поезія, проза, публіцистика». Усі переможці отримали дипломи, а 27 дітей, чиї роботи були визнані найкращими, ще й подарунок – екскурсію Україною. Переможці представлятимуть Дніпро на обласному етапі конкурсу.

Одна з переможців – 15-річна Аліна Олексюк. Вона брала участь у конкурсі вже втретє. Дівчина перемогла у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво». Її роботи – вишиті рушники та сорочка.

«Щаслива, що журі обрало мої роботи. Вже третій рік відвідую гурток «Народна вишивка» у Палаці дітей та юнацтва. Цей вид творчості подобається неабияк. Якщо захоплююся, то у вихідний можу цілий день вишивати», – поділилася Аліна.
На сцені також виступили творчі колективи Палацу дітей та юнацтва.