У Дніпрі фіксують порушення на автобусних маршрутах (фото)

У Дніпрі провели чергові перевірки санітарного та технічного стану міських автобусів. За останній місяць робочою групою департаменту перевірено понад 140 автівок на більше ніж 25 автобусних маршрутах і виявлено понад 200 порушень.

перевірка автобусних маршрутів_Дніпро

Оглядають автобуси на технічну справність, щоб сидіння, вікна, люки, підлога були в порядку. На дотримання санітарних норм, наявність вогнегасника, аптечки, розміщення в салоні інформації про маршрут, перевізника, наявність квитків, тощо. Загальна кількість пунктів в акті перевірки – 22. Якщо виявляють недоліки, то висувають вимоги для їхнього усунення.

перевірка автобусних маршрутів_Дніпро

“Є такі ситуації, коли водії одразу це роблять, а якщо потрібен час, то надаємо термін для усунення виявленого. Є й такі ситуації, коли автобуси з серйозними порушеннями знімаємо з маршрутів. Так, під час нинішнього етапу перевірки, тобто з 15 червня, зняли дві машини, у яких кількість місць не відповідала техпаспорту. Загалом за останні роки ситуація по рухомому складу на автобусних маршрутах кардинально покращилась. Вже не виявляємо на вікнах автобусів фанеру замість скла, як траплялось раніше», – розповів заступник начальника управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Шевцов.

Такі перевірки – регулярні, тобто проводитимуться і надалі.

перевірка автобусних маршрутів_Дніпро

Під час перевірки одного з автобусів на маршруті № 125 не виявилося аптечки. Цей факт робоча група зафіксувала у відповідному акті.

«Такі перевірки – цілком обґрунтовані, оскільки міська рада є замовником послуги на перевезення пасажирів. Перевіряти і контролювати необхідно. Це тримає нас, перевізників, зокрема й водіїв, так би мовити, у тонусі. Якщо нам виписують вимоги по усуненню порушень, то якнайшвидше намагаємося виправити недоліки. У таких ситуаціях часто має місце людський фактор. Усі машини комплектуємо аптечками, з водіями проводимо інструктажі. Але через часту зміну кадрів, коли за один місць на автобусі може працювати 5-7 водіїв, вчасно проконтролювати наявність тих чи інших засобів важко», – підкреслив директор ТОВ Автотранссервіс Андрій Руссавський.