У Дніпрі продовжують капремонти систем холодного водопостачання

Для комфорту мешканців багатоповерхівок у Дніпрі продовжують оновлювати системи холодного водопостачання. Цьогоріч вже зробили подібні ремонти більш ніж у тридцяти будинках міста. І проводяться вони за планом, який складається із заяв самих мешканців будинку.

Із новими комунікаціями тепер і мешканці будинку 42, що на ж/м Тополя-2. Тут трубопроводи були повністю зношені, не ремонтувалися капітально тридцять років (відколи в багатоповерхівці живуть люди). Косметичні оновлення проводилися, проте не допомагало: починалося підтоплення підвалу. Під час робіт замінили 82 метри труби, матеріал – поліпропілен, він не піддається корозії, як старі металеві труби. Прослужить нова труба ще тридцять років.

Щороку в будинках проводять все більше оновлень. Торік ремонти провели майже у двох сотнях багатоповерхівок, а вже у 2021-му замінять системи холодного водопостачання у 250 будинках (з них 90 робить міська аварійна служба, а інші виконують обслуговуючі компанії – «Екологія-Д», «КОД», «Жилсервіс-5» та «Жилсервіс-14»).