У Дніпрі фіксують порушення правил паркування (фото)

У Дніпрі інспекція з питань контролю за паркуванням фіксує дедалі більше випадків порушень правил паркування й зупинки транспортних засобів. З початку цього року їхня кількість сягнула понад 150 тисяч. Лише у вересні – уже 10 тис. порушень.

паркування_Дніпро

Найчастіше інспектори фіксують такі порушення, як зупинка чи паркування авто під заборонними знаками, паркування машин на пішохідних переходах, перехрестях чи несплата за паркування. Це створює велику небезпеку як для інших водіїв, оскільки зменшується оглядовість, так і пішоходів.

паркування_Дніпро

За грубі порушення правил дорожнього руху з початку року у місті на штраф-майданчик були евакуйовані понад 6 тис. автівок. Щоденно з вулиць забирають від 30 до 50 машин.

паркування_Дніпро

За вісім місяців поточного року до міського бюджету від адміністративних штрафів надійшло 32,5 млн грн, з них 31 млн грн – за порушення правил паркування. У порівнянні з минулим роком ці надходження зросли майже вдвічі. Загалом за січень-серпень 2021-го до муніципального бюджету надійшло 18 млн грн збору за місця для пакування транспортних засобів.

Під час чергової перевірки по вул. Троїцькій, 1 інспектор зафіксував низку порушень.

паркування_Дніпро

«Тут є зона з відповідним дорожнім знаком, де заборонено паркуватися, але, як бачимо, авто є. Також серед порушників і автівка, яку водій залишив у місці виїзду з прилеглої території, тобто ближче ніж 10 метрів. Штраф – 680 грн. При цьому діє пільговий період: протягом десяти днів можна оплатити половину цієї суми – 340 грн», – прокоментував головний спеціаліст інспекції з питань контролю за паркуванням Володимир Величко.

Тим часом у місті продовжують упорядковувати паркувальний простір. Його облаштували по вул. Грушевського: автівки паркують у спеціальних кишенях, зберігається вільний доступ до пішохідної зони.