На Дніпропетровщині відбувся турнір з кінно-спортивних змагань (фото)

На Дніпропетровщині, поблизу селища Слобожанське відбувся турнір з кінно-спортивних змагань. У ньому взяли участь 38 жокеїв та коней з усієї України.

Змагання пройшли на території кінного клубу. Виступи учасників розділили за п’ятьма маршрутами, під час яких вони з кіньми повинні подолати бар’єри висотою від 50 до 130 сантиметрів заввишки, повідомляє “Суспільне. Дніпро”.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

кінно-спортивні змагання

Один із жокеїв — 11 річний харків’янин Назар Кірносов. Кінним спортом займається з 9 років. Виступає разом зі своїм одноліткою — конем на прізвисько Вулкан.

“Я зайняв друге місце, обійшовши кандидата у майстри спорту, мені просто пощастило. Під час виступу потрібно тримати коня, щоб він тебе не зніс з бар’єру і щоб він стрибнув. Необхідно постійно його тримати в контакті”, — говорить учасник турніру.

Тренерка Назара, Ярослава Скляренко розповідає, навчає жокеїв 6 років. Вважає, що подібні змагання позитивно впливають на її вихованців.

“Найголовніше — це емоції, тобто впоратися з ними. Якщо вершник з ними порається, то надалі він впорається з усім іншим. Це тому, що вони фізично усі готові, і спортсмени, і коні, тому що вони тренуються вдома”, — говорить Ярослава.

кінно-спортивні змагання

Ксенія Мартинова займається кінним спортом 26 років. Вона дніпрянка, але нині живе у столиці, тому представляє Київщину.

“Для мене цей старт був у будь-якому випадку особливим, тому що для мене виступати на цій площадці — перший досвід. Дуже приємно здивована атмосфері, перш за все, всі дуже товариські, я потрапила додому. Сьогодні, я більш ніж задоволена своїм конем, але не так задоволена собою, бо я самокритична людина”, — говорить Ксенія.

Разом з нею до Дніпропетровщини приїхав і її чоловік Сергій, він власник 5-річного коня Класика, на якому і виступає Ксенія.

“Ось перший виступ за 14 років у неї [дружини, ред.] в Дніпрі. Трохи нервово, але ми впоралися. Я сам спортсмен, тому я розумію, що в неї на душі, про що вона думає, і тому допомагаю їй налаштуватися перед стартом”, — говорить чоловік Ксенії Сергій Мартинов.

кінно-спортивні змагання

Турнір тривав ще два дні – 18 і 19 вересня. За програмою відбулися командний та костюмований конкурси, виступ кінних каскадерів, а також нагородження переможців.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!