У Дніпрі готуються до нового опалювального сезону (фото)

У Дніпрі розпочали готуватися до нового опалювального сезону одразу після завершення попереднього. Капітальні ремонти трубопроводів опалення виконують поетапно в усіх районах міста.

Розпочали ремонтувати внутрішньоквартальні теплові мережі на ділянці від будинку № 8 по вулиці Титова до будинку № 104 на проспекті Олександра Поля. Саме тут взимку найчастіше ставалися прориви. Тут замінимо близько 700 метрів підземної труби. Роботи планують завершити на початку липня.

підземні трубопроводи_Дніпро

Про часті прориви та аварійний стан труб говорить і старший майстер теплової дільниці КП «Теплоенерго» ДМР Віктор Дадіверін. Він стежить за ходом капітального ремонту теплової мережі на вулиці Семафорній, що на житломасиві Північний.

«Ця траса функціонує вже більш як 35 років, однак за нормами вона має відслужити 25 років, а потім бути заміненою. Труби вже зношені, тому ми їх демонтуємо, натомість прокладаємо тут нові. Роботи проводимо у міжопалювальний сезон задля комфорту мешканців міста. Тут буде замінено близько 960 метрів трубопроводу», – зазначив Віктор Дадіверін.

підземні трубопроводи_Дніпро

Також вперше за останні 30 років міняють магістральний трубопровід на території котельні, що на вулиці Батумській, 21-Д. Звідси тепло надходить до 233 будинків, з яких 10 шкіл, 6 дитячих садків і 4 міські лікарні.

підземні трубопроводи_Дніпро

За словами начальника теплової дільниці № 1 КП «Теплоенерго» Дніпровської міської ради Анатолія Лавренюка, заміна труб суттєво вплине не тільки на якість теплопостачання, а й на роботу обладнання та інших систем опалення.

підземні трубопроводи_Дніпро

«Монтаж магістрального трубопроводу завдовжки близько 160 метрів та діаметром 630 мм вже майже завершено. Потім ми проведемо гідравлічні випробовування, а після теплоізоляції і теплотраса, і котельня будуть готові до нового опалювального сезону», – підсумував Анатолій Лавренюк.