У Дніпрі готуються до відкриття пришкільні літні табори

У Дніпрі готуються до відкриття 106 пришкільних таборів і 2 приміських. Проте їх мережа досі формується. Працюватимуть заклади за умов дотримання всіх санітарних норм. Про це розповіла в пресцентрі Відкритого головна спеціалістка ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Маргарита Малишева.

Літні табори цього року розпочнуть свою роботу менше ніж за два тижні. Працівники повинні проводити температурний скринінг та вологе прибирання щонайменше тричі на добу. Переважну більшість часу школярі мають знаходитися на свіжому повітрі. Рекомендовано обмежити кількість дітей в загонах до 15, а також мінімізувати заняття та ігри, що передбачають тісний контакт між дітьми й персоналом. У меню на дітей чекають переважно сезонні фрукти, овочі, ягоди та натуральні соки.

«Ми отримали напередодні офіційний лист від департаменту гуманітарної політики про відкриття 106 пришкільних таборів і до Держпродспоживслужби направлено на погодження примірне двотижневе меню для харчування дітей. Воно є стандартним і повинно бути складене згідно всіх санітарних вимог. Що стосується приміських таборів оздоровлення і відпочинку, то поки що до нас меню на погодження не надходило», — коментує Маргарита Малишева.

фото з відкритих джерел