У Дніпрі комунальники проводять “нічні ремонти” (Фото)

У Дніпрі комунальники продовжують ремонтувати аварійні ділянки контактної мережі. У місті піклуються і проводять роботи вночі, аби не зупиняти рух тролейбусів удень. Уночі проти 18 травня роботи виконали на вул. Набережна Перемоги, на ділянці у районі Інституту фізкультури. Повідомляють у Департаменті транспорту та інфраструктури.
«Виконали ремонт — замінили контактну мережу. Ця ділянка була вже в аварійному стані. Тому аби тролейбуси рухалися безаварійно, і необхідно було провести ці роботи. Тут курсують маршрути № 6, 10 та 12. Загалом по місту контактну мережу оновлюємо на різних ділянках. З початку травня вже відремонтували близько 4 км. Усе це робимо для того, аби не було зривів тросу, а відтак — тролейбуси рухалися безаварійно», – підкреслив провідний фахівець комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Нікіта Керенцев.
Водночас майстер контактної мережі Іван Молойко додав: «Старий контактний провід замінили на новий, йдеться про 450 метрів. Його не міняли з моменту будівництва лінії (від 70-х років). У цих роботах було задіяно три бригади. Такі ремонти проводимо у вечірній час, аби не затримувати рух».
Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!