У Дніпрі лікарі зробили унікальну операцію (Фото)

В лікарні імені Мечникова лікарі щодня борються за життя наших військових, які стоять на захисті країни. Наші спеціалісти мають унікальний досвід роботи з бойовими пораненнями. Днями вони врятували життя українському воїну. Куля з ворожого автомату повинна була забрати його життя. Вона зайшла в скроню, пройшла через мозок та застрягла в потилиці. Про це розповів головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.


«Перші слова після операції: Неля – ім’я дружини. Потім почав згадувати номер її телефону. Далі цілодобово держав її обома руками, боячись відпустити. Віталію 41 рік, з Житомирської області, до війни працював оператором. З дружиною Нелею ростять трьох дітей – двох синів та доньку. Старший син на третьому курсі військової академії, молодші ще школярі», – написав на своїй сторінці в ФБ Сергій Риженко.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Віталій з перших днів на фронті. Лікарня Мечникова, професор Aндрій Сірко та американський професор Рокко Армонда на протязі 5 годин зробили унікальну операцію та врятували життя. Віталій разом з дружиною збирає речі, щоб їхати до Києва на реабілітацію. Професора-нейрохірурги віддають кулю, як амулет захисту від ворогів, що мало не забрала його життя.

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!