У Дніпрі можна оформити Є-лікарняний

У Дніпрі із першого жовтня 2021 року спростився процес оформлення лікарняних листів – вони стали електронними. Тепер це стало зручнішим і для пацієнтів, і для медиків, і для роботодавців. Пацієнтам більше не доведеться нести на роботу паперовий листок непрацездатності. Роботодавці бачать необхідну інформацію про те, що їхні працівники були непрацездатні в особистому електронному кабінеті. А для лікаря це зменшило кількість паперової роботи.

Так, у Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 3 із першого жовтня 2021 року було оформлено більше 8 тис. Є-лікарняних.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Електронний лікарняний у тестовому режимі працював ще із червня 2021 року. За цей час усі 25 сімейних лікарів, які працюють у нашому центрі, вже добре навчилися це робити – не маємо жодних проблем. Електронний лікарняний дуже спрощує роботу лікареві, також це зручно для пацієнта», – зазначила виконувачка обов’язків медичного директора по експертизі тимчасової непрацездатності КНП «Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 3» ДМР Валентина Кошова.

«Після огляду ми вносимо усі дані в електронну систему, формуємо Є-лікарняний, призначаємо пацієнту лікування та призначаємо дату наступного огляду. При закритті лікарняного пацієнт може зателефонувати сімейному лікарю, повідомити, що він не має скарг на самопочуття. Тоді я можу закрити лікарняний без присутності пацієнта», – розповіла сімейна лікарка у Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 3 Марина Радченко.

Дніпрянка Світлана днем раніше закрила лікарняний у свого сімейного лікаря, просто подзвонивши йому: «Коли були паперові лікарняні листи, потрібно було приходити до лікаря, аби його закрити. Потім проставити усі печатки в лікарні. Потім віднести своєму роботодавцю. Це все було дуже довго. Зараз достатньо подзвонити своєму лікарю, якщо вже добре себе почуваєш – повідомити, що готовий вийти на роботу. Якщо лікар вважає, що додаткові обстеження не потрібні, він онлайн закриває лікарняний і у мене на роботі його автоматично отримують».

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!