У Дніпрі можуть змінитися транспортні маршрути

Після відкриття Центрального мосту у Дніпрі до житломасиву Ігрень курсуватимуть більше великих автобусів. А у разі оновлення аеропорту, до летовища можуть запустити навіть швидкісний трамвай. Про це мер Дніпра Борис Філатов розповів, відповідаючи на запитання містян у третьому випуску проєкту «Запитай Філатова».

«На Ігрень стане комфортно їздити. У вересні, після відкриття моста і відновлення схеми руху, планується збільшення кількості рухомого складу на цих маршрутах, його заміна на автобуси середньої пасажиромісткості», — сказав міський голова.

Він також пояснив, що поки Дніпровський аеропорт не приведуть до ладу, подовжувати туди тролейбусний маршрут №21 недоцільно з економічної точки зору.

«Кожна тягова підстанція коштує десятки мільйонів гривень. Якщо буде новий аеропорт, інші пасажиропотік і ціноутворення – то чому ні. Може навіть запустимо туди швидкісний трамвай». Водночас мер зауважив, що у деяких випадках розширювати маршрути електротранспорту забороняють норми містобудування. Це стосується ділянок із великим уклоном, адже це може бути небезпечно для пасажирів. Зважати треба також на стан колій.

 

Фото: з відкритих джерел