У Дніпрі на Діївських плавнях відбулася рятувальна операція (фото)

Вже четвертий рік поспіль у Дніпрі активісти виходять на екологічну акцію з розчищення Діївських плавнів. В рамках ініціативи, учасники розбирають захаращення, розпилюють дерев’яні забудови, які звели браконьєри, аби рибалити під час нерестової заборони. До роботи цьогоріч долучились працівники управління з питань екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної ради, громадські активісти, працівники Придніпровської екологічної інспекції та водної патрульної поліції.

Діївські плавні_рятувальна операція

«Громадськість є тим стейкхолдером, яке рухає державну та місцеву владу, показує найбільш проблемні місця й допомагає нам звертати увагу на речі, які ми не можемо побачити з кабінету. Дніпропетровська обласна рада протягом останніх років активно співпрацює з багатьма активістами області — з криворіжцями, павлоградцями, нікопольцями тощо. Ми підтримуємо прагнення, які рухають нас до покращення на воді, у повітрі і в лісах», — зазначив начальник управління з питань екології та природних ресурсів Дніпропетровської обласної ради Антон Кумановський.

Діївські плавні_рятувальна операція

«Коли ми тільки починали розчищати Діївські плавні, вони були практично непрохідними: вода — жовтого кольору, з підвищеним рівнем сірководню й дуже замулена, риби практично не було, розповів учасник акції Сергій Колодников.

Діївські плавні_рятувальна операція

Тепер же тут дуже багато малька, квітнуть лілії, течії нічого не заважає. Так, це важка робота, але результату вона варта. А спільна робота правоохоронців, влади й громадськості — в рази ефективніша».

Діївські плавні_рятувальна операція

Діївські плавні_рятувальна операція