У Дніпрі на центральному проспекті реконструюють трамвайні переїзди (фото)

У Дніпрі продовжують реконструкцію двох трамвайних переїздів, що по проспекту Дмитра Яворницького: перехрестя з вулицею Січових стрільців, а також Барикадною. Роботи ведуться на цих ділянках через зношення переїзду. Після реконструкції буде зручніше пересуватися усім. А поки триває ремонт, до 27 липня ділянки перекриті, у русі автобусів і трамваїв – зміни.

реконструкція трамвайних переїздів_Дніпро

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Ці переїзди масштабно не ремонтувалися 25 років. Зараз одразу на двох ділянках виконується реконструкція за сучасною технологією: нові колії укладаються у широкосмугові плити та закріплюються спеціальною поліуретановою масою, яка знижує рівень шуму і вібрацію під час проходження рухомого складу. Таким чином значно підвищиться термін експлуатації трамвайного переїзду, гарантія дається на 15 років. Оновлять також асфальт і бруківку на пішохідній частині.

реконструкція трамвайних переїздів_Дніпро

У цифрах – на одному перехресті замінять майже 100 метрів трамвайного полотна у двох напрямках.

Після ремонту збільшиться пропускна здатність перехрестя, покращаться умови переїзду і головне – буде забезпечена безпека дорожнього руху.

реконструкція трамвайних переїздів_Дніпро

До 27 липня по просп. Дмитра Яворницького, перехрестя з вулицями Січових стрільців та Барикадною, – рух перекрито. Таким чином трамвайний маршрут № 1 розбито на дві частини: – № 1 курсує з позначкою «К» за маршрутом – Залізничний вокзал до зупинки «Центральна». – Інші трамваї № 1 їздять за маршрутом № 7: Залізничний вокзал – вул. Шмідта – просп. Пушкіна і до Транспортного університету.

реконструкція трамвайних переїздів_Дніпро

Зміни є і з автобусними маршрутами, що рухалися по вул. Січових стрільців: № 91, 136, 136-А та 151 – вони роблять об’їзд через вулицю Вернадського (рухаються по просп. Яворницького і на перехресті з вул. Вернадського розвертаються і їдуть у зворотному напрямку до вул. Січових стрільців. І далі за маршрутом).

реконструкція трамвайних переїздів_Дніпро

У майбутньому подібну реконструкцію планують зробити по просп. Яворницького: перехрестя вулиць Шмідта та Фабра, а також між Робочою та Криворізькою.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!