У Дніпрі нагородили тренерів та спортсменів області

У Дніпрі до Дня фізичної культури і спорту України відзначили кращих тренерів та спортсменів області. Загалом – майже півсотні людей. Серед нагороджених – тренери, спортсмени, директори ДЮСШ, президенти обласних федерацій із різних видів спорту, ветерани спорту. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

«Важливо відчувати спортсмена, вміти налагодити з ним контакт, – сказав тренер збірної України з академічного веслування Анатолій Шишканов. – Тренувати одну людину і цілу команду – різні речі. Коли підбираємо гребців до «двійок», «четвірок», «вісімок», враховуємо не лише фізичні дані та ступінь підготовки, а й психологію, сумісність характерів».

Загалом у регіоні розвивають 154 види спорту. «У нашому клубі – і гравці NBA, і національної збірної з баскетболу, і дітлахи-початківці. Наразі маємо більш ніж тисячу вихованців. Наші професійні гравці постійно контактують із аматорами. Проводять із дітьми спільні матчі у школах регіону, на літніх майданчиках. А ще – організовують різні майстер-класи», – поділився президент БК «Дніпро» Валерій Кондратьєв.