У Дніпрі народилося особливе немовля

13 травня у Дніпрі у пологовому відділенні лікарні Мечникова з’явилося на світ особливе немовля, бо народилося воно в перші години Дня Матері і стало у своїй родині дванадцятою дитиною. Повідомили у лікарні.

42-річну Вікторію Герасимову доставили до пологового відділення лікарні Мечникова близько опівночі на 13 травня. А вже за 20 хвилин в одній із пологових зал лунав дзвінкий голос новонародженого хлопчика. Немовля народилося вагою 3 кг 150 гр, 53 см на зріст.

 

Народжувати в обласній лікарні Вікторії довелося через певні вади здоров’я, пов’язані з проблемами верхніх дихальних шляхів. Це друга дитина, яку вона народжує в лікарні Мечникова. Два роки тому, 23 лютого, тут з’явився на світ Сергійко. Її двоє старших – Юрій і Валентина, вже мають свої родини, а старшому з трьох онуків Вікторії вже сім рочків. Шестеро дітей ходять до школи, і тепер вже четверо дошкільнят. Тепер в родині Герасимових 9 хлопчиків і 3 дівчинки.

«На щастя Вікторія народила без особливих проблем, але наше завдання не лише убезпечити пологи й допомогти з’явитися на світ дитині, але й подбати про здоров’я матері, організувати проведення консультацій відповідними спеціалістами, у разі необхідності, призначити і провести лікування. А для Вікторії це особливо важливо, бо вдома на неї з сином чекають 11-ро дітей і троє онуків», — говорить заступник головного лікаря з надання акушерської і гінекологічної допомоги Валерій Спориш.

«Коли мене привезли до пологового відділення, в мене склалося таке враження, що тут вже давно чекали на мене. Мене прийняли, як рідну. Лапочка, лялечка, сонечко – саме такими словами зверталися до мене медики. Я незчулася, як народила», — згадує Вікторія Герасимова.

На сьогодні Вікторія і її новонароджений син почуваються добре.