У Дніпрі нові тролейбуси готують до спекотного сезону

Кожного літа дуже актуальною темою є робота кондиціонерів у нових тролейбусах Дніпра, що були придбані протягом останніх років. Саме від їх роботи залежить комфорт пасажирів  у літній період. Про це повідомляють у департаменті транспорту та інфраструктури м. Дніпро.

Нині у Дніпрі є 75 нових низькопідлогових тролейбусів. Всі вони обладнані системою кондиціювання салону та кабіни водія.

Як же готують кондиціонери до весняно-літнього сезону? Кожного року, навесні, для безперебійного функціонування проводиться ревізія обладнання. Спочатку проходить перевірку статичний перетворювач. Після цього фільтри системи забору повітря замінюються на нові. За допомогою спеціального обладнання проводиться мийка обладнання, розташованого на даху тролейбусу, обтягуються всі трубки та шланги, елементи скріплення для запобігання витоку фреону. Перевіряється тиск у системі охолодження повітря, заправляється охолоджуючий газ.

Коли виконані всі роботи, кондиціонер вмикається та нагнітається робочий тиск для перевірки роботи. Цю процедуру проходить кожен кондиціонер перед початком експлуатації.