У Дніпрі облаштовують сучасний пішохідний перехід (фото)

У Дніпрі на перехресті вулиць Надії Алексеєнко та Володимира Антоновича облаштовують сучасний пішохідний перехід. На ділянці з’явилась пішохідна розмітка та світлофори. Зараз роботи на завершальній стадії.

«На місці нерегульованого пішохідного переходу збудували світлофорний об’єкт. Встановлені чотири оцинковані опори, світлодіодні світлофори та дорожні знаки. Облаштовано освітлення пішохідного переходу. Зараз проводяться пусконалагоджувальні роботи, буквально за тиждень світлофор почне працювати.

пішохідний перехід_Дніпро

Світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Надії Алексеєнко та Володимира Антоновича вирішили встановити тому, що на ділянці регулярно трапляються аварії. Додатково зменшити швидкість руху автомобілів можуть завищені пішохідні переходи.

пішохідний перехід_Дніпро

«Це перший завищений пішохідний перехід у місті. Ця ділянка аварійно небезпечна, тут щотижня трапляються ДТП. Завищений пішохідний перехід дозволить зменшити швидкість руху транспорту та привернути увагу пішоходів», – зазначив провідний інженер КП «Транспортна інфраструктура міста» Микола Шевченко.

пішохідний перехід_Дніпро

Цьогоріч КП «Транспортна інфраструктура міста» облаштувало шість світлофорних об’єктів. Ще два планують до кінця року – на перехресті вулиць Гуртової та Моторної, а також на вулиці Олександра Гальченка.