У Дніпрі офіційно підтверджено 588 випадків коронавірусу

За минулі вихідні в Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулося 125 осіб. Станом на 20 липня в місті офіційно підтверджено 588 випадків коронавірусу, 513 осіб з цим діагнозом одужали. Дев’ять пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина підключена до апарату штучної вентиляції легень. Наразі маємо 226 негативних результатів від систем ПЛР саме в 21-й інфекційній лікарні. Про це повідомила під час брифінгу 20 липня  медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альона Олексенко.
Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 2044 виїзди та обстежили 6677 осіб. Отримано 389 позитивних результатів.
Крім того, Альона Олексенко зазначила, що закладеність носа, чхання та сльозотеча не завжди є ознаками ГРВІ.
«Наразі в Україні розпочалася третя хвиля цвітіння рослин, які викликають алергію. Зокрема це полин, амброзія, соняшник, кукурудза. Тому, якщо ви або ваші близькі помітили у себе  такі симптоми як почервоніння очей, сльозотеча, свербіж, часте чхання та закладеність носа, обов’язково зверніться до сімейного лікаря для подальшої діагностики та визначення лікування», — сказала Альона Олексенко.
За минулі вихідні в Дніпрі народилася 31 дитина: 15 дівчаток і 16 хлопчиків.