У Дніпрі офіційно підтверджено 728 випадків коронавірусу

За минулу добу в Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій та грипу звернулася 151 особа. Станом на 4 серпня в місті офіційно підтверджено 728 випадків коронавірусу, 577 осіб з цим діагнозом одужали. Десять пацієнтів 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікують на результати обстеження. Одна людина підключена до апарату штучної вентиляції легень. Наразі маємо 253 негативних результати від систем ПЛР саме в 21-й інфекційній лікарні. Про це повідомила під час брифінгу 4 серпня медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 8 Тетяна Аверкіна.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 2441 виїзд та обстежили 7861 особу. Отримано 474 позитивних результати.

Також Тетяна Аверкіна зауважила, що влітку слід пам’ятати про базові правила профілактики кишкових захворювань: ретельне миття рук перед прийманням їжі, використання тільки чистої питної води та дотримування температурного режиму зберігання їжі.