У Дніпрі організували бізнес на закордонних паспортах

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №1 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно начальника одного з районних у місті Дніпрі відділів Головного управління Державної міграційної служби України в області та 33-річного громадянина за хабар. Повідомляють у прес-службі прокуратури області.

Встановлено, що начальник одного з районних у місті відділів ГУ ДМС України в області запропонувала раніше знайомому чоловікові підшукувати громадян, які б бажали у найкоротші строки оформити та отримати закордонні паспорти, сплативши за  таку послугу неправомірну вигоду.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

У січні 2018 року під час одержання 6000 гривень неправомірної вигоди зловмисників було викрито правоохоронними органами.

Крім того, досудовим розслідуванням встановлено, що посадовиця Державної міграційної служби у серпні 2016 року внесла завідомо неправдиві відомості у табель обліку робочого часу працівників щодо фактично невідпрацьованих  годин, внаслідок чого останнім зайво була нарахована заробітна плата.

Вона також обвинувачується у скоєнні злочину за ч.1 ст.366 КК України (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!