smart

У Дніпрі організували особливий бал (Фото)

У Дніпрі втретє відбувся бал для людей з інвалідністю «Night to Shine Ukraine», який зібрав понад 200 учасників. Святкове дійство проходило у культурно-діловому центрі «Менора». Червона доріжка, святкове вбрання, корона – все це було зроблено для того, щоб кожен з особливих гостей відчув себе королем чи королевою.

«Це зустрічі з друзями, катання на лімузинах, танці і весела розважальна програма. Дякую всім – волонтерам,спонсорам, міській владі, які долучилися і підтримали» – говорить директорка балу «Night to Shine Ukraine», голова громадської організації «Час сяяти» і волонтерка Олена Зайцева. Саме завдяки їй Україна дізналася про «Night to Shine».

Цього року учасники вперше показали свої унікальні таланти у різних видах творчості: співах, танцях, відео, орігамі тощо. Не обійшлося без нагород і подарунків. Та найголовніше, що в цей день кожен сяяв по-особливому і дійсно був щасливим.

«Night to shine» – це час, коли всі стають однією надзвичайно сильною командою» – розповідає у своєму привітанні Tim Tebow, засновник фонду «Tim Tebow Foundation», який є спонсором у проведені свят «Night to shine» в усьому світі.

Вірсавія Гончар, фото автора