У Дніпрі показали полотна відомого земляка (Фото)

У Дніпрі 6 лютого галерея «Артсвіт» гостинно зустріла усіх охочих відвідати виставку уродженця Дніпра, одного з представників спільноти художників «Паризької комуни» та «Нової хвилі» — Олега Голосія.

голосий картина

Щоб докладніше презентувати глядачеві знакові полотна 1990-х, експозицію розмістили на двох поверхах галереї. Завдяки лаконічно вибраним матеріалам з сімейного архіву, ми ближче познайомились з дитинством, юністю та останніми роками життя Голосія. Поряд з полотнами великого розміру — карикатури, вирізки з газет, журналів, закреслення та виділення, щоденники із замальованими та чистими аркушами, маленькими «частинками» творчих міркувань художника.

Відвідувачів було багато. Два зали були заповнені відвідувачами різного віку. Школярів, студентів та літніх  людей у цей вечір об’єднало мистецтво митця, який трагічно загинув зовсім молодим.

Ми поспілкувалися зі студенткою Софією. Про виставку вона дізналася випадково, від друзів, взагалі вперше в житті відвідала схожий захід. На питання «як вам роботи Олега Голосія?», відповіла, що зовсім нічого не розуміючи у мистецтві, була зачарована.

голосий картина

«Я й подумати не могла, що так цікаво просто роздивлятися картини. Знала б, що виставки можуть бути настільки захопливими, почала б постійно ходити на подібні заходи» — поділилася студентка. Мистецтво кожного разу відкривається з нової сторони. В ньому завжди залишається та вічність, що не може набриднути. Олег Голосій продовжує об’єднувати різних людей, змушуючи кожного з них на декілька хвилин забути минуле, не думати про майбутнє, а просто відчути момент.

голосий картина

Валерія Девятко, фото автора