У Дніпрі отримують скарги на порушників режиму світломаскування

Із початку війни у Дніпрі отримали 940 скарг на порушників режиму світломаскування – підприємства і містян. Більшість вже виправилися, повідомили під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«В умовах війни світло допомагає ворогу орієнтуватися на місцевості. Дуже важливо, щоб місто вночі не мало чітко підсвічених контурів. Тому у темний час доби слід дотримуватися режиму світломаскування», – сказав начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Із початку війни дніпровська інспекція з питань благоустрою отримала майже 940 заяв про порушення світломаскування. 540 – вже обробили. Решту – опрацьовують.

«З містянами провели роз’яснювальну роботу. Вони виправилися та дотримуються правил», – додав Руслан Мороз.

26 підприємств-злісних порушників режиму світломаскування відключили від електроенергії.

«У Дніпрі відімкнули 26 підприємств. Здебільшого, вони не працювали. Керівництво виїхало з міста, а працівники не мали можливості самостійно виконати рекомендації», – пояснив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради.

Дотримуватися режиму світломаскування слід з настанням комендантської години. А ще у темний час доби, коли лунають сирени. Потрібно гасити вуличне освітлення, вимикати світло у під’їздах, будинках та квартирах. Або завішувати вікна щільною темною тканиною.