У Дніпрі «оживили» картини

Фахівці проекту «English Club TV» «оживили» мистецькі твори експозиції Музею українського живопису у Дніпрі, створивши доповнену реальність. Це відбулося за допомогою планшета чи смартфона із необхідним програмним забезпеченням.

«Камера наводиться на спеціальний стікер, розміщений біля певного твору мистецтва. Відповідне програмне забезпечення в одному випадку починає демонструвати відеоматеріал, а в іншому – подає анімаційне зображення картинки. Так, наприклад, якщо на картині зображене море та птахи – то птахи починають літати, а море розкатувати хвилі, якщо це весняний сад, то дерево заколисує вітер, якщо собака, то він відкушує палець чоловіку, що стоїть поруч», — зазначають у прес-службі музею.

У Музеї українського живопису в такий спосіб вже можна подивитися експозицію робіт Сальвадора Далі та «оживити» постійну виставку картин художників дніпровської школи. Аби зануритися у додаткову реальність, досить звернутися до адміністратора  музею, заплатити 30 гривень, отримати планшет і – насолоджуватися, підкреслюють музейники.