У Дніпрі папір обмінювали на дерева (фото)

У Дніпрі школа № 101 отримала саджанці горобин і кленів. Заклад приєднався до акції «Обміняй папір на дерево» та до безстрокового проєкту #Дніпро_квітучий. Учні та батьки зібрали декілька сотень кілограмів макулатури.

«Ще на старті акції (у серпні) запросили департаменти Дніпровської міської ради, згодом приєдналися й навчальні заклади. Долучилися зо два десятки шкіл, 101-ша – одна з найактивніших. Ми як організатори передаємо отриману макулатуру до місць вторинного перероблення сировини, а далі отримуємо саджанці дерев та кущів, які надалі передаємо закладам», – поділилася членкиня програми «Екосвідомість Дніпра» Марина Ковальчук.

школа № 101 отримала саджанці_Дніпро

«Для школи висаджування різноманітних рослин – традиція», – розповіла в.о. директора школи № 101 Наталія Полякова. Вона додала: «У нас повністю засаджено все подвір’я школи. Залишився невеличкий порожній майданчик, який скоро заповниться отриманими деревами. Загалом назбирали макулатуру за декілька днів».

школа № 101 отримала саджанці_Дніпро

«Ми понад 35 років висаджуємо саджанці. Також ми й самостійно проводимо акції, нещодавно от зробили клумбу з хризантемами (приєдналися учні та батьки)», – додала вчителька біології Наталія Кужда.

Висаджувала із однокласниками дерева учениця 101-ї школи Анастасія Бондарчук: «Я винесла з дому всю непотрібну мені макулатуру, а отримані замість неї дерева дуже захотіла висадити сама».

школа № 101 отримала саджанці_Дніпро

Заступниця директора департаменту-начальниця управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради Ірина Козлова додала: «Ми завершили перший етап цієї акції. Школи дуже активні, ми не очікували, що здадуть понад три тонни макулатури. Для висадження ми надаємо закладам тільки ті саджанці, що дозволені за правилами озеленення міста. Подібні проєкти продовжуватимемо».